Про нас

В 90-их роках минулого століття зібрати велосипед, із важко знайденних запчастин, було місією кожного, поважаючого себе, батька, в якого є сини! Походи на місця збору металобрухту, пошук знайомих, в яких є знайомі, в яких є знайомі, в яких є та чи інша запчастина, недоїдання, недосипання...

 Але воно того було варте!!! Перший власний, "свій" велосипед, який був зібраний майже власноруч і випромінював любов та тепло людей, які вклали в нього душу!!!

 Так було і в нашому житті - перші два, зібрані спільними зусиллями, дорожні велосипеди. Потім третій (бо перші два вкрали))), потім перший проданий велосипед, потім перший зібраний гірський велосипед, за цим, в 2004 р., перший придбаний гірський велосипед на алюмінієвій рамі (Winner, Everest), далі з десяток проданих "Еверестів" і перші велопокатеньки з друзями-однодумцями по рідних гірках та горбиках (благо, живемо в центрі Закарпаття!).

 Ось так, з пробитих камер, зношених гальмівних колодках, битих ободів, зламаних рам (кінцівок), порваних ланцюгів та кілометрів гірських стежок, народжувався, і в 2005 році народився магазин "ВелоСпортТуризм".

 На сьогоднішній день ми є офіційними, і ЄДИНИМИ в своєму регіоні, представниками таки велогігантів, як TREK (США), KTM (Австрія), Kellys (Словакія), Scott (США), Hibike та Winora (Німеччина). Shimano (Японія), Sram (США), та багато інших.

 При магазині працює веломайстерня, в якій Ви можете якісно та швидко підготувати свій велосипед до майбутніх пригод!

 Збираєтесь в похід? Тоді Вам також до нас! Спальники, намети, наплічники, коврики, посуд, взуття, одяг - це та багато іншого!

 Для всіх фанатів зимніх видів спорту, які не уявляють своє життя без засніжених схилів, ми пропонуємо майже все-продаж лиж, сноубордів та зимнього спорядження; ремонт ковзаючої поверхні лиж та сноубордів, заточка кантів, встановлення кріплень.

Тож не марнуй життя, бери від нього все!!! "ВелоСпортТуризм" - все для активного відпочинку!!!

 П.С. Якість всієї продукції перевірено на собі!!!